Vyměňte drahý nájem za život pod vlastní střechou!

Také vás nebaví každý měsíc utápět peníze v drahém nájmu, ze kterého nikdy nic mít nebudete? Jediným uspokojivým řešením takové situace je pořízení vlastního bydlení. A platí, že i ten nejmenší vlastní prostor je lepší než velký podnájem. Jenže kde na vlastní bydlení vzít peníze? Když celou svou výplatu utopíte ve výdajích za domácnost a v platbě za pronájem, pak vám už jen stěží zbude něco, co byste mohli ušetřit. Takže se vlastně potácíte v bludném kruhu. Dá se z něho nějak dostat ven?

key-2114455_640

Pakliže je pro vás drahá hypotéka nedostupnou záležitostí, nezbývá, než vsadit na levné bydlení. Pořiďte si takový byt, anebo takovou stavbu, jakou si můžete dovolit. A pokud máte náhodou pocit, že se svými příjmy a výdaji už na nic nedosáhnete, tak v tom případě zřejmě neznáte mobilheim.

Mobilní domy jsou tou nejdostupnější variantou klasického bydlení, na kterou dosáhne snad každý. Můžete si jeden takový koupit už za cenu okolo jednoho miliónu korun, což je bezkonkurenční nabídka dokonce i v sektoru rekreačního bydlení. Mobilheim vám proto přijde vhod nejen v případě, kdy hledáte plnohodnotné celoroční bydlení, ale i v situaci, kdy sháníte sezónní rekreační chatku – takovou můžete získat za ještě nižší cenu.

key-2804482_640

Nejlepší způsob, jak se o kvalitách takových staveb přesvědčit a zjistit, o co konkrétně se jedná, je vyrazit do centra vzorových domů. Jsou zde k vidění stovky možností, jak si můžete splnit sen o vlastní střeše nad hlavou. Když si detailně prohlédnete celkový vzhled staveb i jejich interiéry, tak záhy zjistíte, že se nejedná o žádnou neobvyklou alternativu, ale o tradiční bydlení v novém kabátě. V takovém kabátě, který si budete moci dovolit i v případě, že vaše příjmy nejsou nijak závratné.

Navíc, když ušetříte obrovské peníze za stavbu, můžete si pořídit o to větší pozemek, na kterém bude stát. Anebo si ho prostě jen pronajmete – u staveb bez pevných základů je i toto rozumným řešením.