Kotvičník vám dokáže ušetřit čas i peníze

Kotvičník zemní Jednoletá bylina, dorůstající do jednoho metru. Kořeny jsou členité, jemné a větvené. Stonek…


Kotvičník zemní

Jednoletá bylina, dorůstající do jednoho metru. Kořeny jsou členité, jemné a větvené. Stonek větvený a chlupatý. Co se týče listů, ty jsou sudozpeřené, trošku řapíkaté a chlupaté. Listy ty větší mají 6 až 8 párů lístečků a menší listy mají 4 až 5 párů lístečků. Květ kotvičníku zemního je jasně žlutý. Plod je ze začátku zelený, potom šedohnědý a tvrdý, který je složený z pěti samotných plodů s dlouhými postranními tvrdšími ostny. V plodu se nachází až pět semen.

bylinkový ča

Léčivé účinky

Kotvičník má mnoho využití. Dnes se čím dál tím více používá, jako afrodiziakum pro může a ženy. Často se taky nazývá jako přírodní Viagra. Kotvičník dokáže navýšit hladinu pohlavních hormonů až o 25%, čímž zlepší sexuální život žen a mužů. Zvyšuje sexuální chuť u žen a mužů, podporuje celkovou vitalitu, mužům pomáhá s celkovou erekcí a ženám zas s problémy při menopauze. Dále pomáhá s početím. Kotvičník zemní se využívá na zlepšení sexuálního života, tak i na problémy se zvýšeným cholesterolem a vysokým krevním tlakem. Dále snižuje hladinu cukru v krvi, tudíž se hodí na léčbu cukrovky. Blahodárné účinky má celý krevní oběh.

věci pro zahradníka

Kotvičník Forte

Největší výhoda kotvičníku forte je to, že je to rychlá a diskrétní aplikace s velkým účinkem. V současné době není problém kotvičník sehnat v sušené, tak i v drcené podobě. Abyste dosáhli dobrého efektu, měli byste vypít každý den alespoň 0,75 l odvaru z této bylinky. Kotvičník zemní byste měli louhovat alespoň půl hodiny, aby došlo ke správnému uvolnění účinných látek. Taky je dobrý popíjet čaj celý den v pravidelných intervalech, aby to mělo ten správný účinek. Pokud nechcete tento proces absolvovat každý den, může to nahradit Kotvičník Forte. Jedná se o silný roztok, který všechny účinné látky obsahuje. Stačí jen nakapat do nápoje či na lžičku a nic víc nemusíte. Dále je také Kotvičník Forte cenově přijatelnější. Jedna lahvička je určená na celý měsíc každodenního užívání.