Vlastní dům


Anebo ještě někdo říká, že je nemají takovou výplatu, aby dostali hypotéku. I když by ale třeba někdo o hypotéce snil a o vlastním bydlení také, tak jim to třeba nevyjde, že mají nízké platy anebo je to jenom jeden člověk bez partnera. A je logické, že bez partnera a v jednom se velice složitě platí hypotéka. Vždycky nejlepší je, kdy jsou na to dva. Takže si myslím, že nejlepší bude, když si vždycky hypotéku vezmou dva lidé. A věděli jste vůbec, že existuje více druhů hypotéky? Jako například velice oblíbený finanční produkt, který se nazývá hypotéka bez registru.

Přeji si vlastní dům.

A pokud i vy byste chtěli vědět více informací, co je hypotéka bez registru, tak se podívejte na webové stránky nebankovnihypoteka.cz, kde se dozvíte více informací o tom, jak a proč si vzít hypotéku. Já si myslím, že ta hypotéka je perfektní v tom, že se vám splní sen o vlastním bydlení. My jsme s přítelem bydleli sedm let v nájmu a uznávám, že jsme měli už dříve myslet na hypotéku, bychom si ji vzali. Předpokládám a myslím si, že hypotéka bez registru se vyplatí hlavně těm lidem, kteří už spolu chtějí zůstat nastálo a jsou přesvědčení, že to budou splácet a vždycky budou mít peníze na splátky hypotéky. Je určitě opravdu hodně lidí, kteří by si přáli mít vlastní bydlení, ale někomu je úplně jedno, jestli to bude v domě anebo v bytě. Abych řekla pravdu, tak já jsem si taky vždycky přála mít svoje bydlení.

Přemýšlíte nad hypotékou?

A myslím si, že jsem nebyla jediná. Protože vždycky, když se někoho zeptám, jestli by chtěli bydlet v nájmu anebo ve vlastní bydlení, tak devadesát procent lidí řekne, že ve vlastním bydlení. A vy se jistě víte, proč deset procent lidí by chtělo bydlet v nájmu. A ihned vám řeknu. Protože mnoho lidí mi říká, že by raději bydlelo v nájmu, protože si říkají, že by se třeba báli platit hypotéku, že by na to potom neměli peníze.