Skvělé a přitom levné ubytování v Českých Budějovicích.

Chcete strávit naprosto pohodovou dovolenou v penzionu za skvělou cenu? Viděli byste rádi krásy jižních Čech? Chcete navštívit metropoli krajského města a kochat se zdejšími zajímavostmi a památkami? Máme pro vás exkluzivní nabídku, za super cenu a se skvělým umístěním. Navíc budete mít k dispozici parkování přímo u apartmánu zcela zdarma a můžete využívat relaxační program. Využijte levné ubytování v Českých Budějovicích https://www.penzionurudolfa.cz/. Pohodlné a útulné pokoje apartmánu vám zajistí klidnou noc v poklidné lokalitě, přesto poblíž centra města, takže nebude problém krátkou procházkou obejít místní pamětihodnosti, dojít si na oběd do nějaké vyhlášené restaurace, nebo posedět v přilehlém parku a nasávat krásy jarní přírody.

ubytování České Budějovice

Kdykoli můžete vyrazit i na výlet a nikdy nemusíte mít obavu z parkování, to je opravdu u ubytování zabezpečené a slouží pouze pro ubytované hosty. Odpadají tedy problémy ohledně hledání vhodného parkovacího místa a následné dlouhé pěší cesty k místu ubytování. Bylo by škoda neprojít si zajímavá místa v samotných Budějovicích. Můžete klidně vyrazit pěšky, opravdu to nebude daleko. Rozhodně se vydejte na historické náměstí Přemysla Otakara II. Prohlédněte si majestátní kašnu a projděte si přilehlé uličky historického centra. Všimněte si, jak je město pěkně udržované a čisté, dýchne na vás pohoda a závan historie. Pokud jste třeba sportovněji založeni, můžete navštívit plavecký stadion s letní plovárnou, nebo si zahrát paintball. Hledáte-li pohodu, poseďte v udržovaných parcích města, kde i děti najdou dost zábavy na hřištích.

ubytování Budějce

Až se nabažíte městem samotným, není nic jednoduššího, než sednout za volant a vyrazit na malý výlet. Nejbližší okolí vám určitě nabídne spoustu dalších atraktivních zážitků. Což takhle třeba pohádkový zámek Hluboká nad Vltavou? Pokud jste zde ještě nebyli, neváhejte, tento krásný zámek opravdu stojí za prohlídku.