Pro profesionály i amatéry

Mnoho z nás si vlastně ani neuvědomuje, jakými mechanismy je způsobeno, že na našem těle dobře a pohodlně drží oděv, který nosíme. Jsou to maličkosti, většinou ukryté našim zrakům, protože nemívají příliš pěkný vzhled, ale o to jsou důležitější. Souhrnně by se tito pomocníčci dali nazvat jako kovová galanterie, do níž například spadají kovové knoflíky, s oblibou používané v jeansové módě, dále široký výběr nýtků a k nim nezbytné nýtovačky, dále nerezové průchodky, jež ocení výrobci outdoorových oděvů, pro které je zde i široký výběr tvarovaných koncovek a karabin se širokým využitím pro sportovní a pracovní oděvy.
pozlacený zip
V naší nabídce se setkáte i s komponenty potřebnými k dokončení tašek, batohů a kabelek. Jedná se například opolokroužky držící ucha, či spojující popruhy, dáleposunovače na popruhy, přezky a magnetická zapínání. Pro oděvy je zde výběr mnoha druhů kovových nápadnýchzapínání s perličkami, řetízky, a také méně nápadnéháčky vhodné pro umístění na rubovou stranu oděvu. Většina z nich je vyrobena v pratelném provedení. Velmi žádané jsou také takzvanézkracovače-malé, ale velmi pevné posuvné přezky umožňující zmenšit, či zvětšit obvod pasu u kalhot, nebo blůzy. Pokud postrádátekoncovky ke šlím, i ty si lze bez problémů u nás objednat, zrovna tak jakorůzné typy kroužků na klíče a přezky k opaskům. Jednoduše vše, co potřebujete pro vaši domácnost, klubovnu, nebo profesionální činnost najdete na jednom místě z pohodlí vašeho domova. Objednejte zboží za dva tisíce a doručení nabízíme zdarma! S našimi službami je spokojeno devadesát osm procent věrných zákazníků. Přidejte se k nim také, a přesvědčte se o výhodách našeho obchodu!
Detail patky šicího stroje
Vstupte do našeho internetového obchodu a vybírejte nejenom ze sekce kovové galanterie, ale i z dalších, ve kterých objevíte přes osm tisíc dalších položek z oblasti galanterie.