Nejlepší zábava na svatbu

Nezapomenutelná svatba. To je to, rochce každý. Tento den je výjimečný už sám o sobě,…

Nezapomenutelná svatba. To je to, rochce každý. Tento den je výjimečný už sám o sobě, přesto je důležité, abyste tam všechno naplánovali a vybrali vhodnou zábavu na svatbu. Jde o to, že se budete chvilkami se svojí drahou polovičkou fotit nebo nebudete pořád středem dění a může se stát, že by se hosté mohli chvilkami nudit. Přesně z tohoto důvodu je tu zábava na svatbu od nás. My k Vám pošleme kouzelníka, který udělá pořádnou show, to si pište. Připojte se i Vy k celé řadě našich maximálně spokojených zákazníků, kteří využili našich služeb a vybrali si nás, abychom jim pomohli vykouzlit úsměvy na tváři u všech. Je to opravdu skvělé, tak rozhodně neváhejte. Slibujeme Vám, že to bude stát opravdu za to.
rýže na novomonželích

Jak to probíhá

První jsou v hlavní roli samozřejmě nevěsta s ženichem. S nimi se uděláme nezapomenutelné kouzlo na zpečetění jejich věčné lásky. Dále pak začíná program mezi hosty. Během popíjení kafe a hraní kapely kouzelník chodí ke stolům a předvádí triky s kartami a další triky. Můžete se podívat na naše stránky, na kterých naleznete fotografie z nejrůznějších oslav. Kromě svateb děláme i nejrůznější firemní večírky nebo dětské oslavy. Zkrátka a dobře jsme Vám k dispozici k jakékoliv příležitosti. Nebojte se, co se týče ceny. Naše ceny jsou opravdu nízké, takže si to můžete dovolit. Rozhodně se ještě dneska a vyberte si termín, který se Vám bude hodit, a rychle nám dejte vědět, abychom si mohli udělat čas. Raději si zamluvte termín s časovým odstupem, aby se Vám nestala taková nepříjemná situace, že by Vás někdo předběhl a termín už byl obsazený, to by jistě nebylo zrovna dvakrát příjemné.
černý kouzelník

Maximální spokojenost

Všichni naši zákazníci byli opravdu maximálně spokojení. Všechny tyto velké dny jsme tímto způsobem posunuli o úroveň nahoru. Zábava byla opravdu maximální a hosté nestačili koukat, na všechny triky.