Nebankovní americké hypotéky mají své příznivce

Jestli si někdo myslel, že život je jako procházka růžovou zahradou, tak se hodně zmýlil….

Jestli si někdo myslel, že život je jako procházka růžovou zahradou, tak se hodně zmýlil. Je protkaný stejně tak úspěchy, jako trápením a starostmi. Nikdy nevíme, kam nás cesty zavedou a co nás na nich bude čekat. Ve škole nás nikdo neučil, jak správně nakládat s financemi, doma se o tom zase tak moc nemluvilo a po nás se zase chtělo, abychom byli zodpovědní v hospodaření. Otevřený trh s možností si zapůjčit na každém kroku, připravil pro mnohé krušné chvíle. Najednou jsme se svým problémem zůstali sami. Snadná půjčka, lehký úvěr, hypotéka na dům, spotřební úvěry, leasing prakticky na cokoliv a nakonec malé plastové kartičky s finančním obnosem. Všechno snadno dostupné a to tak, že mnozí ani nepostřehli, že jsou právě nyní chyceni do finanční pasti, z které není úniku. Banky se obrátily k mnohým zády a nebankovní společnosti otevřely své náruče.

dluhy

Pomoc je vítána

Pokud máme možnost se obrátit na společnost, která nám bude rozumět, neodsuzovat a pomůže najít řešení, proč ne. Každý v životě udělá několik chyb, a když se z nich poučí, tak je to ta nejlepší škola života. Nebankovní americké hypotéky získaly velkou přízeň v Čechách a nejednomu dlužníkovi již pomohly z maléru. Původně k nám přišly z Ameriky, kde si je lidé velmi oblíbili, zřejmě pro jejich transparentnost. Hotovost je poměrně brzo na účtu a použít se dá na cokoliv. Vyplatit exekuci, refinancovat nevýhodné půjčky nebo zástavy, splatit dluhy a podobně.

smlouva

Co vše bude potřeba

  1. V první řadě je třeba ručitel. Že už nám nikdo nepůjde ručit? Nemusí, protože potřebujeme k ručení svoji nemovitost. Podle odhadu můžeme obdržet až 70% finanční obnosu.
  2. Určitě se musíme prokázat to, že jsme schopni danou nebankovní hypotéku splácet. To nám dělat problémy nebude, když si například uvědomíme, kolik malých splátek jsme za ten měsíc museli platit.
  3. Podat si žádost online a čekat na odpověď.
  4. Postupovat podle domluvy s odborníky, kteří nám pomohou z finanční tísně.
  5. Již nikdy se nevrátit do takové situace.