Americké hypotéky

Chcete co nejrychleji vyřešit vaší finanční situaci? Banka vám neposkytla úvěr a jste z toho zoufalí? Nevíte kam jít a jak vyřešit vaší situaci? Vše je v pořádku. My jsme zde a jsme tu jenom pro vás a zvládneme všechno bez poplatků a bez nějakých skrytých nesmyslných podmínek. Věnujeme se hlavně poskytování podnikatelských úvěru, protože na ty podnikatele většina bank nemá takové tabulky, které by umožnily vzít si úvěr. My vše hodnotíme z lidského pohledu, nebojte se, že budete mít nějaký záznam v registrech, to není pro nás podstatné, pokud nám to vysvětlíte, kde se tam vzal a proč.

peněženka

My tohle prostě dokážeme zvládnout a všechno uděláme naprosto v klidu. Nikdy se k vám nebudeme otáčet zády. Individuální přístup je naprostou samozřejmostí z naší strany. Jsme hlavně diskrétní, takže nám můžete věřit a můžete nám dát všechny informace, které budete potřebovat ve vyjednání půjčky. Hypotéky https://www.fahd.cz/nebankovni-hypoteka/ začínají už na třech procentech, a to jsou takové hypotéky, které nemají žádný záznam v registrech anebo jen drobné záznamy.
Další podnikatelské půjčky jsou s úrokem 6 %, ale vše záleží na individuálním přístupu a také na konkrétní finanční situaci. Všichni podnikatelé i zaměstnané osoby, mají stejnou šanci.

úspory

Nedostatečný příjem

Vyhlédli jste si takové bydlení, na které nemáte finance, protože váš měsíční příjem není tak vysoký, aby vám byla poskytnuta půjčka v takové výši? Nebojte se, my tohle také řešíme. Hodně velkým problémem je třeba i vysoký věk pro banky, nižší daňové přiznání u OSVČ, nebo dokonce také i exekuce. Tyhle tři věci opravdu dokážeme překousnout a dokážeme je vyřešit tak, abyste půjčku nakonec dostali. V případě exekuce ji můžeme i vyplatit, takže je dobré vědět o všech vašich možnostech. Hlavně jednáme upřímně. Proto jsou naši klienti vámi spokojení a váží si naší přízně. Hypotéku vám poskytneme právě ve výši až 70% ceny takové nemovitosti, kterou zastavíte.