Zbavte se všímavých pohledů

Postavili jste si dům, jste nadšeni z toho, že to máte konečně za sebou, ale radost vám kazí fakt, že všichni kolemjdoucí okukují nejen váš pozemek, ale i to co je uvnitř? Okna vždycky přitahovala zvědavé pohledy, a tím spíš, pokud máte velká francouzská okna nebo moderní HS portály. Je to jako výkladní skříň vašeho domu, protože velká prosklená plocha přímo vybízí zvědavce k tomu, aby nahlíželi do vašeho soukromí. Štve vás to a chcete s tím skončit jednou provždy?

starý plot

Dokážou tomu zamezit betonové ploty. Beton nepropouští ani světlo, natož cizí zvědavé pohledy. Dají se postavit libovolně kolem celého domu, protože se usazují do sloupků. Stačí si koupit potřebné množství plotu, a celá vše domácnost bude mít najednou mnohem větší soukromí. Kromě soukromí vám poskytnou i řadu dalších výhod.

Ploty jsou vysoké, takže dokážou odradit zloděje a ochrání váš majetek i při nezvanými hosty. Nedostane se přes ně zvíře a i trénovaný člověk bude mít problém se přes něj dostat. Dalším plusem je fakt, že díky tomu že je vyroben z tvrdého a pevného betonu, může chránit váš pozemek před silnějším větrem. Vyzkoušejte tuto skvělou vlastnost zejména v případě že bydlíte někde na samotě nebo ve vyšších polohách.

dřevěný plot

Jak na montáž?
Pokud jste se rozhodli pro montáž betonového plotu, vždy mějte na paměti, že ji musí provést firma. Betonové dílce jsou opravdu hodně těžké a manipulací s nimi bez potřebné techniky byste si mohli pořádně ublížit. Rádi vám připravíme cenovou nabídku podle toho, jaký druh plotu si vyberete. Máme na výběr několik druhů a to i v kombinaci se dřevem. Nejčastěji lidé volí čistě beton, protože se nemusí nijak udržovat. Chcete-li plot, který nepotřebuje žádné větší udržovací práce, je beton ten pravý. Provádíme jejich montáž od výkopu až po finální usazení plotu i vstupních branek či vjezdových bran.