Zábavní hra o únik plná napětí

Pojďte si i vy zahrát ve vašem volném čase hru, která pobaví všechny, kteří se jí zúčastní s vámi. I když jste pracovně velmi vytíženi a nemáte příliš mnoho volného času, neměli byste se v době vašeho volna zavřít pouze doma a strávit den ve vaší posteli nebo na gauči. Mnohem lepší by bylo, kdybyste si zahráli hru, ve které zažijete i napětí a nespočet legrace.
Jedná se o únikovou hru Pardubice https://www.enigmaescape.cz/ hledate-unikovou-hru-pardubice/, kterou jistě znáte alespoň z vyprávění někoho ve vašem okolí. Je to jedna z nejvíce oblíbených a vyhledávaných her současnosti a vhodná pro všechny dospělé bez rozdílu na věk.skládání hlavolamu.jpg

  • Nejmladším hráčům by však mělo být alespoň 15 let, aby si s vámi mohli zahrát tajemnou hru, která vyžaduje vaši pozornost, důvtip a talent přijít na správnou odpověď díky předloženým indíciím.

Dva strašidelné příběhy

Cílem hry je dostat se z místnosti ven, ale rovněž i prožít adrenalin a vyzkoušet si něco nového. V Pardubicích máte možnost zvolit si příběh, do kterého chcete vstoupit a vyřešit hádanku, která se za ním schovává.

  1. Pokud se rozhodnete pro hru zvanou Samara, čekat na vás bude volné pokračování děje z hororového snímku o tajemné kazetě, která se opět začala šířit.Nepochybně přijdete na to, jak to celé je, ale ještě předtím si nezapomeňte film Kruh ještě jednou z pohodlí domova shlédnout, abyste měli všechny detaily a informace čerstvě v paměti.
  2. Druhá hra s názvem Dvojitý agent vás dostane do historického příběhu o tajném agentovi, který měl tajné informace. Záhadou je, že je aktuálně nezvěstný a vy musíte přijít na to – proč a co vlastně schovával.

luštění křížovky.jpg

Omezený časový limit

Pamatujte, že každá hra musí jednou skončit a není čas na to, abyste se zbytečně dlouho zdrželi na místě a přemýšleli nad něčím, co nemá spojitost s příběhem. V celé místnosti, ve které budete uzavřeni nalezete dostatek kódů na to, abyste se dostali k vyluštění hádanky včas a měli po ruce pouze nápovědy, které vás vysvobodí ze hry ven.
Prožijte i vy příběh za tajemnými dveřmi a vyzkoušejte si hru, která vás nepochybně dostane.