Sprcha na zahradu

Už jste někdy slyšeli o této novince? Nyní si můžete užívat vodu i na zahradě. Kdykoliv se můžete jít opláchnout a osprchovat, a to velice snadným způsobem https://eshop.techneco.eu/Venkovni-solarni-sprchy-na-zahradu.

solární sprcha

  • Zahrada je pokaždé místem odpočinku, klidu, relaxace ale také dovádění, například když máte postavený bazén nebo pokud jej máte zabudovaný v zemi a můžete si v létě užívat osvěžující koupání, plavání a dovádění ve vodě. Ke každému typu bazénu se také hodí právě solární sprcha. Na co je tak užitečná? Díky ní ze svého těla před vstupem do bazénu smyjete nečistoty. Říkáte si, že jdete do vody čistí? Ano, to samozřejmě, ale na kůži můžeme mít zbytky opalovacího krému, také drobný prach, který neustále ulpívá na naší pokožce a v neposlední řadě máme na chodidlech kamínky nebo zbytky trávy, jak přeběhneme z domu po venkovním trávníku nebo chodníku k bazénu, proto je lepší se opláchnout, protože se nejenom osvěžíte a ovlažíte, čímž přimějete své tělo, že se má chystat na vodu a ono se tomu bude moci lépe https://www.kosmas.cz/knihy/231267/cim-mene-vite-tim-lepe-spite/ přizpůsobit, ale také ze sebe smyjete tyto nežádoucí drobné nečistoty, které se nedostanou do vody, což následně znamená, že budete do vody přidávat i daleko méně chemie, která vodu neustále čistí. Jakmile tam nebude tolik nečistot, pak se sníží i náklady na chemii a údržbu bazénové vody. Musíme zmínit také výhodu, když se okoupete a vyjdete ven, nemusíte chodit do domu, ale můžete ze sebe chlór snadno opláchnout ještě venku na zahradě a zůstat třeba sedět na terase.

Praktický a vzhledný prvek, vhodný pro každodenní používání

V horkých letních dnech není nad to, když se můžeme venku osvěžit. To nám umožní solární venkovní sprcha, která je plně přizpůsobená venkovnímu používání.
Vlastnosti, které si velice rychle oblíbíte:

sprcha

  • Tělo sprchy je jakýmsi zásobníkem na vodu. Nejprve je potřeba zmínit, že celé zařízení musíme napojit na přívod vody. Stačí nějaký venkovní vodovodní přívod. Jinou přípojku k tomu nepotřebujete. Jakmile zařízení umístíte na rovný podklad a upevníte, pak si můžete užívat teplé i studené vody. Jak je to možné? Tělo se bude nahřívat pomocí slunečních paprsků a může dosahovat opravdu vysokých teplot. Díky tomu si pomocí páčky pustíte teplejší či studenější vodu, podle toho, jak moc se budete chtít osvěžit. Žádnou jinou energii nepotřebujete. Nahřívá se pomocí slunečního záření.