Sledování pořadů na streamovacích službách

Teď se budeme bavit o nejznámějších serverech. Filmy i seriály se totiž dají sledovat i…

Teď se budeme bavit o nejznámějších serverech. Filmy i seriály se totiž dají sledovat i na neplacených platformách, kde se musíte proklikat několika absolutně netematickými reklamami, které většině už zkazí ten samotný požitek ze seriálu. Je mnohem lepší si připlatit pár stovek měsíčně a sledovat kdekoliv, kdykoliv a hlavně cokoliv. Jediná podmínka je připojení k internetu, což v dnešní době můžeme považovat za samozřejmost každé domácnosti.

mladík u tv

Mezi Čechy na plné čáře převládá a vzrůstá oblíbenost právě těchto dvou serverů. Na internetu najdeme nespočet diskuzí o tom, co se vyplatí předplácet více, co je lepší varianta, do čeho se spíše vyplatí investovat,…

Hlavní rozdíl je v tom, že na Netflixu nenajdeme tak velké množství titulů přizpůsobených pro Čechy. HBO GO nabízí i české tituly, ale hlavně u většiny je součástí český dabing, popřípadě české titulky, tudíž si najde oblíbenost i mezi lidmi, kteří neumí cizí jazyk. Na druhou stranu Netflix má pod svými křídly tituly pouze a jen ze své produkce, které sice nejsou v češtině, ale dle hodnocení filmových kritiků se nachází na mnohem vyšších příčkách. To je zásadní rozdíl.
netflix v počítači

Další jsou finance. Za HBO GO zaplatíte 199 korun za měsíc, přičemž může být na jednom účtu registrovaných několik zařízení a naráz může tato platforma běžet na pěti z nich. Na Netflixu naleznete několik tarifů, kdy za nejlevnější zaplatíte 199 korun za měsíc, přičemž máte tituly v SD kvalitě a jen na jedné obrazovce. Za 259 korun můžete mít aplikaci zapnutou na dvou zařízeních zároveň a tituly budete mít v HD kvalitě. Za 319 korun mají rovnou čtyři uživatelé právo ho využívat a tituly máte rovnou v Ultra HD.

Záleží na Vás a Vašich možnostech, nicméně se vyplatí alespoň jednu z těchto platforem i na třeba jen zkušební dobu používat. Za tuto dobu nezaplatíte ani korunu. Pokud trávíte nějaký čas sledováním seriálů či filmů, doporučuji služby vyzkoušet, jelikož mezi výhody patří obrovské pohodlí a jednoduchost.