Poznejte nepoznané při bdsm

Uvolnění, pocit štěstí a načerpání nové síly, to všechno je většinou spojené s klasickou masáží, ať už zad, nohou, hlavy nebo třeba také intimních partií, kde se k tomu přidává ještě jiná forma našeho vlastního uspokojení a to nejenom tělesného, ale také jistě i duševního. Jenomže každému nestačí tyto běžné „metody“. Tisíc lidí – tisíc názorů a ještě více vlastností. Každý jsme jiný, každý jsme originál, a proto si každý potrpíme na něco jiného.

Máte to rádi tvrdě nebo rádi experimentujete? Láká vás představa, že budete svazováni? Chcete cítit ponížení, bolest a zasloužíte si nějaký trest? V tom případě je pro vás jistě lákavá představa bdsm.

Kolíčky, lehké svazování, dominantní role masérky, žádný pohyb, důtky, to všechno zahrnuje bdsm masáž https://mataharisalon.cz/cs/bdsm.

ručník, olejíček, svíčka

Nemusíte si však dělat starosti, tato metoda je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Přijít může každý. Chcete si to jenom vyzkoušet? Láká vás něco nového a originálního? V tom případě rozhodně neváhejte. Stejně tak můžete přijít v případě, že už jste letitý zkušený zájemce, masérka se vašim potřebám plně přizpůsobí, je to profesionálka. Dokáže odhadnout člověka, ale především se na základním principu s ním dohodnout, aby dokázala posléze uspokojit potřeby každého klienta.

žena na posteli ve spodním prádle

Na všem se na začátku dohodnete, abyste věděli, kam až můžete zajít a co je ještě pro vás v „normálu“. Přeci jen si nikdo nepřeje, aby byly překročeny hranice. Služba může končit až jemnou bolestí, samozřejmostí je škraboška na oči, ale vše v rámci uspokojení tužeb klienta.

Ovšem základní účinky zůstávají stejné. Masérka vás naučí, jak být poslušným! Potřebujete to jako sůl? Tak rozhodně neotálejte. Na nějaký čas vám může nahradit dominu. Pokud nemáte ve svém okolí tuto dominantní osobu a potřebujete ji ke svému životu, tak neotálejte. Přijít můžete naprosto kdykoliv ve dne nebo i v noci.