Obrovské možnosti výběru

Asi nikdo z Vás by se nechtěl vrátit do dob, kdy se svítilo pouze loučí, petrolejkou či třeba svíčkou. Takové osvětlení bylo opravdu velmi slabé a navíc se nedalo využít vždy a všude. Od vynálezu elektřiny a první žárovky se my lidé spoléháme na tento druh světelných zdrojů a to jak venku v pouličních lampách, tak také uvnitř. Každý interiér je dnes vybaven nejrůznějšími druhy svítidel od lustrů přes stolní či stojací lampy až po jiné druhy nástěnných či stropních světel a do všech těchto svítidel potřebujete odpovídající světelný zdroj.
panák se zářivkou.jpg

Při dnešních cenách elektrické energie se každý snaží ušetřit, kde se dá, a právě abyste nemuseli šetřit takovým způsobem, že budete raději po tmě, než abyste si rozsvítili světlo, je tu pro Vás spousta jiných možností. Takovou velmi moderní a úspornou možností jsou právě LED světelné zdroje. Dnešní moderní trh se světelnými zdroji Vám dává opravdu hodně na výběr a je tedy nutné opravdu dobře vybírat, abyste našli ten správný světelný zdroj vhodný pro Vaše svítidlo.

Každé světlo vyžaduje jiný druh světelného zdroje, jiný druh patice čili závitu a také jinou wattáž. I u LED světelných zdrojů máte možnost výběru ještě z dalších parametrů, takže na ně můžete klást velké nároky. Oproti běžným světelným zdrojům LED světelné zdroje vydrží svítit mnohem delší dobu a to v průměru až několik desítek tisíc hodin a to při nižších nákladech a vyšší svítivosti. Ušetříte nejen za náklady na elektrickou energii, ale také už nebudete muset tak často kupovat náhradní světelné zdroje, jako tomu je u běžných žárovek.
panák se žárovkou.jpg

Jak již bylo řečeno, výběr modelů LED světelných zdrojů se neomezuje pouze na žárovky, ale v nabídce najdete také například reflektory či zářivkové trubice a spoustu dalších možností, se kterými jistě budete spokojeni. LED světelný zdroj je volba, které nebudete litovat.