Když vám internet neradí dobře

Dnes se podíváme na ty divy internetu, které je dobré obejít obloukem a už se k nim nikdy nevracet. A pokud do nich člověk spadne, budiž mu internetová země lehká, protože se z ní už nikdy nedostane. Většinou jde o různé webové stránky, které nabízejí rychlé peníze do pár dnů, ne-li hodin. Ale nejsou to pouze tyto rychloinvestice, jsou to i podvodné programy a vychytávky, které si stačí jenom nainstalovat a máte po zdravém počítači.
pozor podvod 

1)     Zrychlete počítač

Na internetu je spousta společností a ještě více programů, které mají za úkol udělat z vašeho windows 95 nabušený windows 10 během několika okamžiků a za pouhých pár desítek dolarů. Proč jim nevěřit? Protože hardware se jen tak sám nevylepší a zároveň sám operační systém má několik nástrojů od samotného vývojáře, který si dokáže s těmito problémy poradit sám a zadarmo. Tyto programy vás jenom chtějí nalákat na výhodné ceny a super služby, které jsou však úplně zbytečné.
 

2)     Rychlé peníze

Autoboty, umělá AI, programy, systémy, které vám přinesou tolik peněz, že za chvíli začnete s těmi penězi pleskat lidi po ulici. Většinou vás lákají na obrázky závratných příjmů a bohatství, kde na vás vyskakují neuvěřitelná čísla. Popravdě, jsou velmi neuvěřitelná a často je to jenom trik. Systém sice může normálně fungovat, avšak například ztratíte 10 000 a „výhra“ bude 10 001, takže „jakože“ budete v + o 10 001. Reálně jste však vydělali 1 korunu.
 

3)     Půjčky bez občanky

Naprosto nejhorší zvěrstvo, které na internetu můžete najít. Různé fastcash stránky a podobné pasti na vás jsou jen tím povrchem toho nejhoršího, co internet může nabídnout. Dostanete sice pár tisíc na ruku, pak na vás ale udeří úrok 50 % a vy se z toho trošku pomátnete.
 klávesa dostaň mě odsud
Hlavní je, nezadávejte své údaje na žádné pochybné stránky ani s nikým takovým nejednejte. Pokud vám přijde nějaký pochybný email od společnosti, kterou jste v životě neviděli, tak na něj raději neodpovídejte, i když vám v něm budou hrozit policií a možná i uděláte dobře, když na tu policii zajdete vy sami.