Kdo si poradí s montáží vašeho nového nábytku


Prodej nábytku je v současné době jedním z nejoblíbenějších prodejních artiklů na trhu. Stačí se rozhlédnout kolem sebe v některých specializovaných obchodech či e-shopech a dovtípíte se, jak snadné je pořídit konferenční stolek, šatní skříně, manželské dvojlůžko, komody, prádelník, noční stolky či dokonce kuchyňskou linku a skříně na míru. Někteří lidé dávají přednost velkým obchodním domům, jakým je kupříkladu švédská IKEA, kudy procházejí po jednotlivých patrech a prohlíží si nábytkové sestavy zejména pro inspiraci, jiní raději pořizují nábytek přes e-shop, protože mají ve svém řešení rozložení nábytku jasno, a vystačí pouze s přepravní službou, která zakoupené zboží doveze přímo na adresu.

postel v ložnici

Co je však společným prvkem obou těchto řešení, je montáž nábytku v Praze či jiných městech a obcích. Ať tak či tak, nábytek vám domů přivezou nebo si jej přivezete vy sami v kartonových krabicích v podobě stavebnice. A v případě nábytkové sestavy do celé ložnice či obýváku očekávejte klidně i takových patnáct, dvacet velkých krabic, z jejichž objemu se vám může zatočit hlava.

masivní stůl

Jakmile vyskládáte krabice do předsíně či do sklepa, začnete se zabývat myšlenkou, kdo nábytek sestaví, a za jak dlouho. Plánujete-li navíc nějaké překvapení pro zbytek rodiny, například jste nábytek koupili v akční slevě a zatímco jsou ostatní mimo bydliště, chystáte pro ně novou ložnici během prodlouženého víkendového volna, pak se může hodit nabídka stěhovací firmy.

Stěhováci se montáží nábytku zabývají již mnoho let a mohou vám nabídnout tyto služby ve vašem bydlišti zcela bez problémů. Pouze byste si službu měli objednat v předstihu, tedy současně se zakoupením a objednávkou nábytku, aby vám vše klaplo na domluvený termín. Výhodou stěhovacích firem je, že jsou pojištěné, a že se můžete v průběhu montážních prací věnovat jiné činnosti, která třeba souvisí s vámi promýšleným překvapením, například s malováním pokoje nebo pokládkou koberce.