Hledáte způsob pobavení, který bude zároveň Vaší sebeprezentací?


Ženy, nebo muži?
Pro někoho může výraz tetování navodit představu muže určitého charakteru a vzhledu, který má tendenci neustále si dokazovat, že ho nic nebolí a nic ho nezastaví. Podobné stereotypní představy nejsou výjimkou, ovšem jedná se o zkreslený pohled na věc. Protože tetování na kterékoli části těla není pouze výsadou mužského pohlaví, ale přitahuje také čím dál větší počet žen.
 tetování na ruce
Henou, nebo inkoustem?
Pokud také již delší dobu přemýšlíte o tom, že byste si rádi nějaké to tetování vyzkoušeli, ovšem děsí Vás představa, že nějaká čmáranice, kterou si zrovna teď vymyslíte, s Vámi bude již po celý zbytek života, pak můžete využít možnost tetování henou. Tento přírodní prášek dokáže na kůži vytvořit stejně krásné vzory, ovšem na rozdíl od běžně užívaného inkoustu se s ním budete moci po několika málo týdnech či měsících rozloučit. Hena Vám tak dokáže nabídnou „tetování nanečisto“.
 
Do kriminálu, nebo do společnosti?
Věřte tomu, že nejrůznější značení na kůži nejsou už dávno znamením kriminálních živlů. Lidé si do své pleti nechávají permanentně zaznamenat nejrůznější události, a to z mnoha rozličných důvodů. Někteří věří tomu, že život by měl na Vašem těle zanechávat jisté stopy, jakési šrámy z vybojovaných bitev, které jsou známkou cti. Jiní volí tetování, jelikož jim toto umožní denně připomínat významné okamžiky, které prožily (jako jsou například narození dítěte či naopak úmrtí blízkého člověka apod.).
barevné tetování

Lze se setkat i s lidmi, kteří tetováním vyjadřují příslušnost k určité sociální skupině (zde však pozor, nemusí se vždy jednat pouze o gang). A pak samozřejmě existují i tací, pro něž je tetování pouze důsledkem vlastní nerozvážnosti a snahy vypadat zajímavě před ostatními. Podobný přístup k volbě nechat se tetovat (zejména pak, nejedná-li se skutečně o henu) však nelze z pochopitelných důvodů doporučit.