Bydlení v moderním domě


Hitem současnosti jsou nízkoenergetické domy, které svým majitelům pomáhají ušetřit náklady za provoz. Kdo staví novostavbu, má dokonce zákonů povinnost umístit do domu a používat k vytápění tepelné čerpadlo, které umí pracovat se vzduchem v domě, takže ohřívá i chladí vzduch v jednotlivých částech domu podle potřeby. Volitelné jsou solární panely, které svým klientům na každý dům montujeme. Dokážeme postavit dřevostavbu i zděný dům jako nízkoenergetický, a to díky panelům, čerpadlu i zateplení.

klíč k domu

Postavit novostavbu není jednoduché a zpravidla to vyžaduje zkušenosti, čas a také několik rukou navíc. Stavba svépomocí je pro řadu lidí lákavá v tom, že jsou přesvědčeni, že touto variantou ušetří spoustu peněz. Může to tak být, jenže problém je v tom, že na stavbu budete muset chodit opravdu každý volný čas, aby se práce někam pohnuly. Jestli budete stavět dům podle toho jak se vám bude chtít a jak budete mít čas, nepostavíte dům ani za několik let. A právě proto si spousta lidí stavbu svépomocí rozmyslí.

tepelné čerpadlo

Proč se trápit když můžeme dům postavit za vás?
Není důvod ničit si zdraví na stavbě, když máte možnost vybrat si u nás typový projekt. Pokud máte pozemek, můžeme pro vás zařídit stavební povolení a můžeme začít s pracemi. V ceně je stavba kompletního domu od základů až po střechu. Každý dům je nabízený v jistém standardu, který si můžete přečíst na našem webu. Pokud si vyberete některý dům ale budete chtít změnit třeba barvu fasády, je to samozřejmě možné.

Nabízíme desítky projektů, ze kterých si většinou klienti vyberou hned. Jestli vám ale nebude něco vyhovovat, je možné to změnit. Spojte se s námi co nejdříve, abychom případně doladili některé detaily, a vy se mohli začít co nejdříve stěhovat. Klíče od svého nového domu můžete mít v ruce velice rychle, tak neváhejte a vyberte si dům i vy.